PRZEBARWIENIA NASKÓRKA

Gama preparatów dedykowana osobom – zazwyczaj kobietom – podatnym na różnego rodzaju przebarwienia takie jak: melasma, ostuda czy przebarwienia związane z wiekiem.

Przebarwienia objawiają się w postaci brązowych plam, mniej lub bardziej rozległych. Zazwyczaj znajdują się na częściach ciała narażonych na działanie słońca. Przyczyn ich powstawania jest wiele.

Na przykład melasma, czasami nazywana maską ciążową, jest regularną pigmentacją twarzy, która pojawia się z powodu zmian hormonalnych oraz ekspozycji na słońce.

DEPIWHITE

GAMA STWORZONA DO WALKI Z PRZEBARWIENIAMI

Produkty dostosowane do różnie zlokalizowanych przebarwień naskórka.

Istniejące zabiegi są skuteczne w łagodzeniu lub eliminowaniu przebarwień. W niektórych przypadkach, zwłaszcza maski ciążowej, nawet najmniejsza ekspozycja na słońce powoduje występowanie przebarwień. Stopień nasilenia melasmy różni się w zależności od pory roku: poprawa zimą, pogorszenie latem.

Aby skutecznie radzić sobie z przebarwieniami naskórka, często niezbędna jest efektywna ochrona przed słońcem. Poprzez zastosowanie serii Depiwhite, osoby cierpiące z powodu przebarwień naskórka będą mogły osiągnąć rzeczywiste rezultaty.

Opinie pacjentów...

Stosuję Depiwhite.M codziennie od dwóch miesięcy i plamy nie pojawiły się.

Natalia, młoda mama

Odzyskałam jednolitą i promienną cerę. Maska jest genialna.

Barbara, 20 lat

Używam kremu Depiwhite Advanced w miejscu występowania przebarwień, a do dodatkowej ochrony stosuję Depiwhite M SPF 50+.

Waleria, 52 lata

Na przebarwienia

ACM District Polska Sp z o.o.

ul. Tytusa Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

info@labo-acm

©Copyrights 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone