FRANCUSKI ZESPÓŁ EKSPERTÓW ACM

CO TO JEST PANEL EKSPERCKI ACM?

Nasz zespół ekspertów powstał w wyniku współpracy pomiędzy ACM a wielodyscyplinarną grupą ekspertów.

Grupa ekspertów skupia dermatologów, biologów, chemików i pacjentów z różnych krajów. Nasze spotkania oparte są na zaufaniu, wiedzy i doświadczeniu. Pozwalają nam lepiej poznać potrzeby naszej skóry i oczekiwania tych, którzy ją leczą, w celu zaoferowania produktów dostosowanych do każdego rodzaju skóry, biorąc pod uwagę takie aspekty jak klimat czy zróżnicowania kulturowe.

Komisja ekspertów zainicjowała liczne projekty badawcze, które doprowadziły do złożenia 10 wniosków patentowych i powstania licznych produktów, które ułatwiają życie pacjentom i pracownikom służby zdrowia.

Poprzez przedstawicieli medycznych wymieniamy się doświadczeniami z lekarzami czy pracownikami służby zdrowia. Zapewnia nam to ciągły przepływ informacji zwrotnej na temat korzystania z naszych produktów na całym świecie, co pozwala nam ułatwić stosowanie preparatów jak i jakość życia pacjentów.

PORADY EKSPERCKIE

Uzyskaj porady od naszych ekspertów, jak najlepiej zadbać o skórę i włosy

MIĘCZAK ZAKAŹNY

Mięczak zakaźny jest wirusową chorobą skóry. Najbardziej powszechny wśród małych dzieci…

PRZEBARWIENIA SKÓRY

Przebarwienie jest nadmierną produkcją melaniny w niektórych obszarach skóry, co prowadzi do pojawiania się brązowych plam…

WYPADANIE WŁOSÓW

O wypadaniu włosów mówimy wtedy, gdy tracimy do 100 włosów dziennie. Odkryj przyczyny i różne rodzaje wypadania włosów...

ACM District Polska Sp z o.o.

ul. Tytusa Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

info@labo-acm

©Copyrights 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone