DLA ZACHOWANIA MŁODOŚCI

Każda skóra starzeje się w inny sposób. Zależy to od stylu życia i predyspozycji genetycznych. Ważne jest także poznanie skóry i innych czynników osłabiających, aby można było temu zaradzić przy pomocy odpowiednich preparatów.

Jako specjaliści od dermatologii, od ponad 20 lat opracowujemy produkty oferujące innowacyjne rozwiązania przeciwko oznakom starzenia.

Produkty pielęgnacyjne łączą skuteczność z wysoką tolerancją.

Duolys

PRZECIWKO OZNAKOM STARZENIA

Dzięki połączeniu silnych substancji czynnych, które wpływają na wygląd skóry i zapewniają widoczne rezultaty.

Oznak starzenia skóry jest wiele: utrata jędrności dla cery mieszanej, tendencja do powstawania zmarszczek w przypadku skóry suchej bądź matowy czy nierównomierny koloryt cery. Nasze badania pozwalają zapewnić dokładnie ukierunkowane i skuteczne rozwiązania w celu przywrócenia i utrzymania zdrowej, młodo wyglądającej skóry jak najdłużej. Duolys zawiera czystą witaminę C. Jest to hydrofilowy przeciwutleniacz zdolny do neutralizowania szkodliwych wolnych rodników (powstałych w wyniku promieniowania UV czy zanieczyszczeń). Witamina C stymuluje syntezę kolagenu i pomaga zachować jednolitą i gładką cerę. Ilość naturalnie występującej w naskórku witaminy C maleje wraz z wiekiem, zmniejsza się w wyniku ekspozycji na promieniowanie UV, zanieczyszczenia czy ozon.

Opinie pacjentów...

Działa! Wypróbowałam na sobie! Polecam, dobra jakość za rozsądną cenę.

Kasia

Duolys Hyal świetnie poprawił jędrność i nawilżenie mojej skóry.

Ewelina

Dzięki Duolys CE zmarszczki wygładziły się a moja cera ponownie nabrała blasku.

Edyta

DLA ZACHOWANIA MŁODOŚCI

ACM District Polska Sp z o.o.

ul. Tytusa Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

info@labo-acm

©Copyrights 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone